Uprowadzona: Koszmar Elizabeth Thomas
W sobotę 25 listopada o 21:00

Uprowadzona: Koszmar Elizabeth Thomas

Elizabeth Thomas była gwiazdą międzynarodowych nagłówków podczas swojego porwania. Teraz jej historia zainspirowała stworzenie nowego filmu o jej życiu.

Opis programu

Elizabeth Thomas była gwiazdą międzynarodowych nagłówków podczas swojego porwania. Teraz jej historia zainspirowała stworzenie nowego filmu o jej życiu. Niereżyserowany, jednogodzinny odcinek specjalny pozwoli widzowi lepiej poznać przeżycia Elizabeth, dzięki ekskluzywnym wywiadom, które przedstawiają nieznane wcześniej szczegóły i perspektywy, mrożącym krew w żyłach materiałom archiwalnym oraz nowym informacjom o życiu bohaterki po jej odnalezieniu.

W czasach, w których kobiety padające ofiarami przestępstw często spotykają się z wątpliwościami i obwinianiem przez społeczeństwo, Elizabeth Thomas stawia czoła jeszcze większym wyzwaniom z powodu błędnym założeń opinii publicznej odnośnie do child groomingu. Nawet teraz bohaterka spotyka osoby, które uważają, że wiedziała co robiła, gdy w wieku 15 lat znikła ze swoim nauczycielem i porywaczem, Tadem Cumminsem, i wyrzucają jej to, mimo, że Tad, wtedy 50-letni, był o wiele starszy od uwiedzionej i porwanej. Teraz Elizabeth jest gotowa stawić czoła pytaniom i oskarżeniom. W rzucającym nowe światło na sprawę, szczerym wywiadzie, skupi się na wątpliwościach i niejasnościach związanych z jej zniknięciem i ujawni sprzeczności, które sprawiają, że uwodzenie dziecka (child grooming) jest tak trudne do zrozumienia, opisując, jak bała się Tada Cumminsa, ale również, jak lękała się, że go straci. 

W scenach w nurcie cinéma-vérité pojawi się również Elizabeth Smart i razem z Elizabeth Thomas będą rozmawiać o swoich porywaczach oraz o życiu po uwolnieniu.

https:\/\/crimeinvestigation.pl//crimeinvestigation.pl//www.youtube.com/watch?v=3Qu5oC_ahZY

Zobacz także