Mordercze związki

Mordercze związki

Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa – kiedy ofiarą zabójcy pada jego partner lub partnerka.

Opis programu

Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa – kiedy ofiarą zabójcy pada jego partner lub partnerka. Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona.

Program przedstawia postaci, które wszyscy znamy: siostry, braci, przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów ze szkoły czy pracy. Wszyscy są świadkami naszego życia. Przedstawiane miejsca też okazują się mieć znaczenie. To może być ratusz, szkolna sala, gdzie para poznała się na potańcówce, czy restauracja, do której poszła na pierwszą randkę… albo klub, kościół, w którym zabiły im weselne dzwony, czy szpital, w którym na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Zwyczajne życie staje się tłem tragicznych wydarzeń. Widzimy jak początkowe wzajemne zauroczenie stopniowo ustępuje miejsca niechęci i sporom. Jak się przekonamy, nierzadko banalne problemy stają się źródłem niepohamowanej nienawiści.  

https:\/\/crimeinvestigation.pl//crimeinvestigation.pl//www.youtube.com/watch?v=Ei5KvcHi11M