48 godzin
piątki o 21:00

48 godzin

W każdym odcinku programu śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

Opis programu

48 godzin – w medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. 

„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

W najnowszych odcinkach detektywi będą badać sprawę zastrzelonego mężczyzny, który został porzucony na drodze. Śledztwo wykazuje, że denat popadł w konflikt z kimś na skraju załamania, próbując pokonać życiowe przeszkody. Wyjątkowo trudna okaże się także sprawa młodego ojca, który został zamordowany na imprezie w klubie. Wszyscy wiedzą, co się stało, lecz każdy nabiera wody w usta.