Spis odcinków

OJ Simpson

“OJ Simpson: taśmy prawdy” i “Wyznania OJ Simpsona: ukryte taśmy” zostały wyprodukowane w 20...OJ Simpson

Światowa premiera dwóch dokumentów, które przedstawiają nieznane dotąd aspekty procesu karnego i cywilnego przeciw O.J. Simpsonowi. Programy „OJ Simpson: taśmy prawdy” oraz „Wyznania OJ Simpsona: ukryte taśmy” zostaną pokazanie na CI Polsat na przełomie września i października, w tygodniu, w którym minie 20 lat od ogłoszenia wyroku w procesie karnym.
 
Premiera „OJ Simpson: taśmy prawdy” na kanale CI Polsat odbędzie się w czwartek, 1 października o godz. 22:00, a „Wyznania OJ Simpsona: ukryte taśmy” zostanie pokazany tydzień później w czwartek, 8 października o godz. 22:00.
 
3 października 1995 roku dobiegł końca „proces stulecia”, w wyniku którego OJ Simpson został uniewinniony z zarzutu zamordowania Nicole Brown Simpson i Rona Goldmana. Dwadzieścia lat od tamtych wydarzeń nowe programy ujawnią szokujące nagrania i rozmowy, które nie były znane aż do dziś. Lawrence Schiller, filmowiec, pisarz i powiernik Roberta Kardashiana (adwokata O.J. Simpsona), dzieli się z widzami swoją wyjątkową wiedzą na temat sprawy Simpsona i wytoczonych mu procesów.
 
 

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji