Spis odcinków Seria 1

Kluczowy świadek

Elitarny zespół śledczych ponownie bada kontrowersyjną sprawę podwójnego morderstwa z 2008 r. Nie wiedząc o niej nic, zaczynają od pieczołowitego zrekonstruowania miejsca zbrodni i analizy dowodów, przesłuchują świadków i oglądają nagrane rozmowy z uczestnikami wydarzeń. Czy dojdą do takich samych wniosków jak śledczy w pierwotnym postępowaniu?
 

Nie zabijaj

Brutalne zabójstwo zakonnicy w kaplicy w Toledo wstrząsnęło lokalną społecznością i całym krajem. Nie mniejsze zdumienie niż to, kogo zamordowano, wywołała osoba sprawcy. Niektórzy uważają, że skazany w rzeczywistości nie był zabójcą. Nasz elitarny zespół ponownie przeanalizuje tę straszliwą zbrodnię i spróbuje rzucić światło na to, co się stało.
 

Za zamkniętymi drzwiami

W Alliance w stanie Ohio śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) ponownie badają zabójstwo młodej matki, której podcięto gardło, gdy obok spały jej dzieci. Wkrótce okazuje się, że ofiara wiodła sekretne życie. Aby ustalić prawdę, detektywi badają pogłoski o tuszowaniu tej sprawy przez policję, muszą też spotkać się w więzieniu ze skazanym mordercą.
 

Utracona niewinność

Dwóch młodych chłopców zostało brutalnie zadźganych we własnym domu w ekskluzywnej dzielnicy Dallas. Kto mógł popełnić tę potworną zbrodnię? Jaki mógł mieć motyw? Niektórzy uważają, że człowiek, który siedzi teraz w celi śmierci za te zabójstwa z zimną krwią, nie mógł ich dokonać. Badając ponownie tę sprawę, śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) muszą znaleźć odpowiedzi na kilka bardzo trudnych i bolesnych pytań.
 

Dźgnięta w plecy

Śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) ponownie analizują zabójstwo studentki z Dallas, zadźganej we śnie. Po przesłuchaniu znajomych ofiary następuje niespodziewany zwrot i na jaw wychodzi złowrogi plan zemsty.
 

Śmierć lekarza

Śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) ponownie przyglądają się morderstwu znanego lekarza, zastrzelonego w biały dzień na parkingu. Początkowo sądzą, że motywem była kradzież samochodu, ale badając życie osobiste ofiary, docierają do nieoczekiwanego podejrzanego.
 

Zabójstwo milionera

Sprawa milionera przedsiębiorcy zastrzelonego w swoim domu przy plaży w Kalifornii pozostawała nierozwiązana przez 15 lat. Śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) znów analizują splątane wątki uwiedzenia, chciwości i zazdrości, by ustalić prawdziwego zabójcę.
 

Nowe dowody

Małym miasteczkiem w południowym Teksasie w 1996 r. wstrząsa zabójstwo 19-letniej kobiety, przypuszczalnie na tle seksualnym. Rok później ślady DNA pozwalają skazać na śmierć sprawcę. Mija kolejnych szesnaście lat i śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) odkrywają nowe dowody, które mogą wykazać, że prawdziwym zabójcą jest ktoś inny.
 

Tropem dowodów

Śledczy Michele Wood (wydział zabójstw w Chicago), Joe Schillaci (emerytowany zastępca dowódcy w Miami) i Kevin Gannon (emerytowany sierżant z Nowego Jorku) badają nowe tropy, by powstrzymać egzekucję domniemanego zabójcy, który ich zdaniem jest niewinny. To jednak, co odkrywają, rodzi w nich wątpliwości. Ustalenie prawdy wymagać będzie rozmowy ze skazańcem w więzieniu.
 

Śladami zbrodniKartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji